За нас

Добредојдовте во Azzuro спортска опрема во Струмица.

Со вас сме повеќе од 30 години. Посветени сме на обезбедување на квалитетна машка и женска облека за сечиј стил. Нудиме широк асортиман вклучувајќи:

  • Машка облека: тренерки, долен дел тренерки, јакни, блузи, дуксери, елеци, панталони фармерки.
  • Женска облека: тренерки, долен дел тренерки.
  • Со квалитетот и нашето искуство, сме сигурни дека ќе го задоволиме вашиот вкус и потреби за облека. Посетете нè во продавниците и дозволете ни да ви помогнеме да го изберете најдоброто што одговара на вашиот стил.

    Ви благодариме што сме Вашиот избор!

    Контакт

Зошто ние

Зошто да не изберете нас

30 години искуство

Посетете ја нашата продавница во Струмица.

Квалитет и разновидна понуда

Нашата облека е изработена од квалитетни материјали пријатни за носење.

Достава на адреса

Доколку не сте во можност да не посетите во нашите продавници, може да нарачате од нашите модели, а ние ќе се погрижиме да стигнат до Вашата адреса.

Нашата облека

Машка облека

Тренерки (горен и долен дел)

Јакни

Блузи

Елеци

Дуксери

Пантолони

Фармерки

Нашата облека

Женска облека

Горен дел тренерки

Долен дел тренерки

Изберете квалитет, изберете стил - кликнете и нарачајте сега

Се стремиме кон ваше потполно задоволство со нашиот избор и квалитет. Кликнете и направете ја вашата нарачка денес, обезбедете си квалитет и брза достава.

Јавете се +389 71 279 944

Избор

Дел од актеулната понуда

Контакт

Контактирајте нè

Адреса:

ГТЦ Глобал - приземје, ул. Ленинова
Струмица, Македонија

Телефон:

+389 70 319 099

Се вчитува...
Дојде до грешка. Ве молиме обидете се повторно.
Вашата порака е испратена. Ви благодариме!